Galeria

HDMI na chinch

Żeby znać się na sprzęcie elektronicznym, to należy się nim interesować. Pani Ola nigdy nie miała do tego głowy. Owszem lubiła słuchać muzyki o dobrej jakości, niemniej jednak nigdy nie potrafiła wybrać własnymi siłami dobrej jakości sprzętu grającego. W takich kwestiach za każdym razem radziła się sprzedawcy w sklepie, który był równocześnie jej bardzo dobrym znajomym.

On bardzo dobrze wie, czym jest audio extractor i jakie parametry powinny mieć dobrej jakości sprzęty elektroniczne. Dlatego pani Ola ufała jego wiedzy i ściśle stosowała się do jego porad. To do niego przychodziła gdy kupował kino domowe i gdy musiał kupić nowy laptop.
Do niego przyszła również wtedy, gdy okazało się, że jej nowy laptop nie ma możliwość być podłączony do telewizora. Była tym złamana, bo jej telewizor jeszcze w całości bardzo dobrze się spisywał i nie planowała go konwertować. Jednakże była wielką fanką seriali, które zwykle oglądała z opóźnieniem i w tym momencie poprzez podłączenie laptopa do telewizora. Znajomy ze sklepu szybko ją uspokoił i przywrócił jej dobry humor. Okazało się bowiem, że sytuacje rozwiąże odpowiednia przejściówka HDMI na chinch i kłopotu nie będzie. Pani Ola była zachwycona i w dowód wdzięczności zaprosił znajomego ze sklepu na kawę. Okazało się, że mają oni wiele tematów do rozmówi i bardzo właściwiepoprawnie się czują w swoim towarzystwie. Od tamtego czasu spotykają się regularnie i śmieją się, że połączyła ich przejściówka HDMI cinch. Dlatego kiedy pan ze sklepu tłumaczy dzisiaj klientowi do czego służy przejściówka, bardzo często w jego myślach pojawia się jeszcze jedno jej użycie.

Sprawdź: hdmi audio rca.

Dodaj komentarz