Galeria

Gra dla prawdziwych mężczyzn 

Każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich odpowiednim kumplem w nielegalnym wyścigu. Na pewno nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, by wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są natomiast w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz nie posiadamy adekwatnego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w rzeczywistym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością pomiędzy facetów, szczególnie te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic w tym zadziwiającego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i każdy z nas woli spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o wiele bardziej pasjonująca, a właściwie każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest również oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. O ile zatem od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto uruchomić odpowiednią grę na swoim laptopie lub komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pomiędzy polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Więcej informacji: wyścigi.

Dodaj komentarz