Galeria

Darmowe ogłoszenia

W internecie aż roi się od przeróżnego rodzaju ogłoszeń matrymonialnych. Raz są to ogłoszenia, w których ktoś wyszukuje dla siebie partnera do związku.

Innym razem natomiast są to tylko takie ogłoszenia, w których wyszukuje się partnera do seksu bez zobowiązań. Bardzo w większości wypadków można znaleźć np. anons typu pani poszukuje sponsora (zobacz – kochanka). Oznacza to, że dana niewiasta szuka kogoś, kto będzie jej płacił w zamian za seks.
Każdy człowiek ma inną moralność i prawie każdy szuka i preferuje czegoś innego. Nie można tego negować, aczkolwiek zastanawiająca jest skala tego zjawiska. Mamy wrażenie, że czasy się zmieniają i ludzie też ulegają znacznym zmianom. Natomiast może to wyłącznie momentalny dostęp do treści powoduje, że widzimy, jak wielu ludzi ma takie potrzeby. Kiedyś, kiedy nie było sieci internetowej, ludzie nie mieli sposobów ogłaszać się w ten sposób (sprawdź: anonse). Gazety miały ograniczony zasięg i raczej także nie można było w nich wszystkiego zamieścić. Sporo kwestii było cenzurowanych, nie można było pisać o sprawach prywatnych w tak dosadny sposób, jak robi się to w internecie. Dzisiaj darmowe ogłoszenia dają de fakto bardzo duże pole do popisu. Pozwalają pisać o wszystkim, dodawać swoje zdjęcia i bardzo ze starannością weryfikować każdego kandydata. Można ten sposób bardzo szybko wyszukać kochanka i to w dodatku oszczędzając czas. Jeżeli już i Ty szukasz takiej rozrywki, to zamieszczenie ogłoszenia trwa wręcz kilka chwil, jednakże odzew z pewnością będzie. To, jak duży, będzie spowodowane atrakcyjnością Twojego profilu oraz Twoimi wymaganiami.

Źródło: ogłoszenia towarzyskie.

Dodaj komentarz